Любі наші маленькі читачі!
До Вашої уваги – свіжа преса!
Сьогодні Вашій увазі пропонуємо статті з журналів.
В журналі Джміль №1 за 2021 рік в статті «Правила безпеки під час заметілі» наші читачі зможуть знайти корисні поради, які допоможуть їм уберегтися під час завірюхи.
1.
Правила безпеки під час заметілі. // Джміль. – 2021. - №1.
– С 4 – 5.
Якщо ви хочете отримати від зимових забав задоволення, а не травми, то до вашої уваги наступна стаття «Безпечна ковзанка» яка навчить вас простим правилам безпеки під час катання на ковзанці.
2.
Безпечна ковзанка (Правила безпечної поведінки під час катання на ковзанці). // Джміль. – 2021. - №1. – С 8
– 9.
Всі ми з вами знаємо, що каші не тільки поживні, але й дуже корисні. Але чи знаємо ми, які все ж таки каші користуються найбільшою популярністю в світі? Стаття Оксани Пахович «Топ – 9 каш» розповість вам про найпопулярніші каші світу.
3.
Пахович О. Топ – 9 каш / О. Пахович. // Джміль. – 2021. - №1.
– С
11.
Кинувши оком на картину «Цього разу напевно» Річарда де Вольфе, вам одразу захочеться трохи відсунутися, аби не отримати по лобі шайбою, що вилітає з –
під ключки спортивного гравця. Стаття Катерини Окремової «Шайбу! Шайбу!» познайомить вас з даною картиною, після чого ви вже із захватом розглядатимете азартних хокеїстів та чепурний зимовий краєвид і захоплюватиметеся майстерністю митця Річарда де Вольфе.
4.
Окремова К. Шайбу! Шайбу! (Бесіда за картиною «Цього разу напевно» Річарда де Вольфе) / К. Окремова. // // Джміль. – 2021. - №1. – С
20 – 21.
Сьогодні в супермаркетах і маленьких крамничках можна обрати випічку на будь – який смак. Але стандартні тортики, печиво та пряники значно поступаються витворам мистецтва, створеним майстринями – кондитерками. Серед популярних ласощів одне з перших місць займають пряники. І діти, й дорослі радо скуштують цю запашну випічку. А пряники, красиво розписані різнобарвною глазур’ю – чудовий подарунок до будь – якого свята.
Зі статті «Розпис пряників» ви дізнаєтеся не лише багато чого цікавого про самі пряники, але й можливо самі навчитеся їх робити.
5.
Розпис пряників. // Моє хобі. – 2021. - №1. – С 17.
Бігль – одна з найпопулярніших порід собак у світі. Така популярність викликана не тільки тим, що доглядати за біглями дуже просто, а тим, що ці тварини чудово підходять для будь – якої сім’ї завдяки відданості й відсутності агресії. Собаки цієї породи енергійні й невтомні, водночас лагідні й товариські. Більш детально про них ви зможете прочитати в статті «Бігль» в журналі «Моє хобі» №1 за 2021 рік.
6.
Бігль (Одна з найпопулярніших порід собак у світі). // Моє хобі. – 2021. - №1.
– С 16 – 17.
Є багато зимових видів спорту. Один з не надто відомих, але дуже захопливих – скібоб, або скібобінг. Скібобінг – оригінальний вид спорту, можна сказати, що це щось середнє між гірськолижним і велоспортом. Займаються цим спортом екстремали, які люблять полоскотати собі нерви. Про історію виникнення і розвиток цього виду спорту ви зможете дізнатися зі статті «Скібобінг».
7.
Скібобінг (Зимовий вид спорту). // Моє хобі. – 2021. - №1.
– С
18 – 19.
Сувеніри в тій чи іншій формі існували дуже давно. Навіть у Стародавній Греції та Римі можна було придбати фігурку популярного гладіатора або учасника олімпіади. Та значно поширеними вони стали на межі ХІХ – ХХ століть. Після промислової революції та появи надійного пасажирського транспорту з’явилася можливість вільно подорожувати на значні відстані. Зараз вибір усіляких сувенірів неймовірний. Певно, у більшості знайдуться пластикові магніти чи різноманітні дрібниці. Але з часом і вони набридають. Пропонуємо вам з допомогою статті «Сувенірне сердечко «На березі моря»» самим виготовити невеликий сувенір. Він буде унікальним, адже буде зроблений власними руками.
8.
Сувенірне сердечко «На березі моря» (Рукоділля). // Жасмин. – 2021. - №1.
– С
19.
Видра – рід ссавців родини куницевих. Її назва означає «та, що живе у воді». Видри – порівняно великі тварини. Довжина тіла з хвостом може досягати одного метра. Проживають видри на території Європи й Азії. А в Південній Америці живе вид гігантських видр, довжина яких становить 1,5 м. Зазвичай вони дуже грайливі, полюбляють ковзати з гірки по багнюці. А ще, коли сплать на воді, тримаються за лапки, щоб їх не розділила течія. Часто видри згадуються в міфах різних народів. Наприклад, жителі Південної Америки її вважали вісницею весни. А жителі Індії та деяких народів Азії видру називали богинею і сторожем води. Трапляються згадки про цю тварину й у скандинавській міфології. Усюди її шанували за розум, хитрість і прудкість. Пропонуємо вам з допомогою статті «Закохана видра» зшити собі цю кумедну м’яку іграшку.
9.
Закохана видра (М’яка іграшка власними руками. Рукоділля). // Жасмин. – 2021. - №1. – С
20 – 21.
2021 – це рік Білого Металевого Бика. Неквапливий, впевнений у собі, працьовитий – він прийшов на зміну Білому Щуру.
Слово «бик» походить від праслов’янського bykъ, який зберігається також у дієслові «бачити» - глухо ревти, гудіти. Він належить до роду парнокопитних ссавців. У вузькому значенні так називають свійську тварину. У широкому значенні биками можуть називати представників родини бикових: биків, яків, буйволів, зубрів. Це могутні та сильні тварини. Не даремно їх шанували й досі шанують у багатьох країнах світу. Зокрема, бики були священними тваринами в культурі шумерів і Криту.
Неодноразово згадуються ці тварини у давньогрецькій і давньоримській міфології, міфології Стародавнього Єгипту. Бики займають чільне місце у традиціях Індії, Тибету та країн Близького Сходу. У слов’ян і кельтів бик асоціювався з силою та розумом. Дуже шанували биків (волів) наші чумаки. Нерідко биків зображали на кераміці, у живописі, згадували у піснях.
Пропонуємо вам з допомогою статті «Символ 2021 року» зв'язати свого м’якенького бичка.
10. Символ 2021 року (М’який бичок зв’язаний гачком). // Жасмин. – 2021. - №1. – С 24 – 25.
Тісто для булочок до сніданку виходить ніжним, як пух! Воно дуже приємне в роботі, тож готувати з нього – одне задоволення. Такі булочки вийдуть у будь – кого. З допомогою статті «Булочки до сніданку» ви швидко навчитеся їх випікати.
11.
Булочки до сніданку (Смачний рецепт). // Жасмин. – 2021. - №1. – С
26.
Сподіваємося наші підбірки стануть Вам у нагоді, гарного перегляду!
Немає коментарів:
Дописати коментар