День Незалежності України – визначна дата, що навічно увійшла в історію Української держави. Перші кроки незалежності сталі випробуванням для всіх українців – тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність. Напередодні Дня Незалежності пропонуємо Вам онлайн-вікторину «Хай в серці кожної дитини живе любов до України» яка допоможе згадати знакові історичні події. Для того щоб правильно виконати завдання вікторини необхідно уважно прочитати запропоновані запитання і відправити відповіді на електронну адресу zinkivdetska@gmail.com
Відповіді
приймаються до 21 серпня 2020 року. Переможці будуть нагороджені солодощами.
Бажаємо Вам успіхів у
вікторині та вітаємо всіх з прейдешнім святом!
- Як називалися воїни, що майже 300 років боронили Україну від зовнішніх ворогів?
- Яку назву мала козацька держава, створена за Дніпровськими порогами?
- Як називався начальник козацького війська?
- Під керівництвом якого гетьмана Україна вела Національно-визвольну війну проти поляків?
- Хто є батьком української історії?
- Який гетьман зрадив російського царя Петра І, перейшовши на бік шведів?
- Які умови треба було виконати, щоб стати козаком?
- За чиїм наказом була зруйнована Січ?
- Як називалась перша слов’янська держава?
- Автор слів гімну України?
- Як називається основний закон України?
- Назвіть композитора, який поклав вірш Чубинського, що став гімном, на музику... 2 конкурс – «Географічний»
- Назва обласного центру, яка складається зі слова – назви однієї з основних зернових культур в Україні та слова, яке означає стан спокою та гармонії, період між війнами.
- Назва обласного центру України, яка складається з двох слів в перекладі російською мовою: перше слово – назва неотруйних змій, поширених по вмій території України; друге – тип поселення, в Україні має нараховувати понад 10 000 осіб, більша частина жителів якого зайнята поза сільським господарством.
- Назва історико-географічного регіону України. Слово складається з двох частин: перша – низинна старовинна історична місцевість міста Києва, стародавній район ремісників і річковиків; друга – назва однієї з нот.
- Назва обласного центру України, яка складається із слова, що означає вид єдиноборства, поширеного в Японії, в якому два борці виявляють сильнішого на круглому полі. Останню літеру цього слова замінюємо на українську літеру «и».
Немає коментарів:
Дописати коментар