Любі наші маленькі читачі!
До Вашої уваги – свіжа преса!
Сьогодні Вашій увазі пропонуємо статті з журналів.
Роботи – це не просто залізні створіння. Ці прилади мають різний вигляд, але мають однакове призначення: усі вони виконують операції, на які їх запрограмовує людина. Без роботів на сьогоднішній день не існувала б жодна галузь людської діяльності, адже вони скрізь, починаючи від звичайних харчових фабрик та машинобудівних заводів і закінчуючи сучасними досягненнями в медичному протезуванні…
Для тих читачів, які хочуть більше дізнатися про них, і про те, якими все ж таки ж будуть роботи майбутнього, корисними будуть статті «Робота для робота» та «Неймовірне поруч» в журналі «Пізнайко» №6 за 2021 рік.
1.
Робота для робота (Цікаві факти). // Пізнайко. – 2021. - №6. – С 6.
2.
Неймовірне поруч (Роботи майбутнього). // Пізнайко. – 2021. - №6. – С 20.
Ви, мабуть, чули терміни «запозичені слова» і «питомі слова»? Наприклад, слово лайфхак. Ясна річ, воно запозичене! А айфон чи комп’ютер? Зрозуміло, що теж. А от корабель, лебідь, козак? «Ну, це українські слова», - мабуть скажете ви. «Чому ви так думаєте?» - запитаємо. «Бо звучать по – українські», - аргументуєте ви. Ми ж лише посміхнемся і запропонуємо вам статтю Левкової Анастасії «Слова – мігранти» в журналі «Однокласник» №5 за 2021 рік, яка більш детально розповість вам про те, звідкіля ж взялися «запозичені» і «питомі» слова в українській мові.
3.
Левкова А. Слова – мігранти («Запозичені» і «питомі» слова в українській мові) / А. Левкова. // Однокласник. – 2021. - №5. – С 30 – 31.
Сподіваємося наші підбірки стануть Вам у нагоді, гарного перегляду!
Немає коментарів:
Дописати коментар